חולמים להתחיל לרוץ? מחפשים דרך מהנה להזיז את הגוף ולהיכנס לכושר ? אנחנו פה  בשבילכם !! הצטרפו אלינו לקבוצת הריצה המובילה בעיר!  השאירו פרטים ונחזור אליכם עוד היום לתיאום אימון ניסיון

תודה על פנייתך , מבטיחים לחזור בהקדם

  אתם בטח  שואלים את עצמכם למה כדאי לכם לרוץ איתנו ?..

01

מה המטרה שלכם ?
לשפר את הכושר הגופני ? לחזק את הגוף ? להיות מהירים יותר  ? ואולי לרוץ בכיף 2ק"מ, 3 ק"מ או אפילו 5ק"מ?  אתם תחלמו את המטרה ואנחנו נדאג להוביל ולהראות לכם את הדרך .

04

ניתוק מהמסכים...
אנו מודעים לכך שאורח החיים היום הוא יושבני הדוגל בצמצום פעילות גופנית בכל תחומי החיים. זה כולל פחות ופחות שימוש ברגליים, הקטנת הפעילות הגופנית בשעות הפנאי,  והמרתה בישיבה מול המחשב, המכשיר הנייד  ובצפייה בטלוויזיה. אנחנו ננתק אתכם מהמסכים לשעתיים בשבוע ונזכיר לכם למה הרגליים נועדו וכמה שהגוף אוהב לרוץ.

02

קבוצה שהיא משפחה אמיתית
ריצה היא אמנם ספורט יחידני , אבל כשעושים אותה יחד עם חברים טובים הדבר הופך להרבה יותר קל  ומהנה. אצלנו הקבוצה היא משפחה אמיתית , מעודדת ותומכת .

05

כל אימון הוא חגיגה 
לא משנה איזה אימון תעברו איתנו- כל אימון הוא חגיגה אמיתית עם הרבה כיף והנאה. 

03

יחס אישי וליווי מקצועי 
אמנם אנחנו קבוצת ריצה , אבל אנחנו מבינים שכל מתאמן מתמודד עם אתגרים שונים . אצלינו לא "תיבלעו" בתוך הקבוצה!! המאמנים שלנו ידחפו, יעודדו , וילוו אתכם  בסבלנות  ובמקצועיות . 

06

בריאות חברים  בריאות...
בני נוער  שעושים ספורט לא רק מאושרים יותר ובעלי ביטחון עצמי גבוה יותר,  אלא גם  בריאים יותר . במהלך הריצה תשפרו את יעילות אספקת החמצן למערכות הגוף ותשפרו את יכולות הסיבולת של הלב והריאות.

האימונים מתקיימים בימים שני ורביעי בין השעות  18:00 ל- 19:00  . עלות חודשית 260 ש"ח 

לתיאום אימון נסיון ללא התחייבות - נא השאירו פרטיכם

  או חייגו לאבירם 052-8411090  למשה 050-2545250 

  • Facebook Social Icon

תודה על פנייתך . מבטיחים לחזור בהקדם